9 місяців надії- 12 місяців любові…

9 місяців надії

Коли дівчина, роблячи тест на вагітність бачить заповітні дві смужки, перша реакція це розгубленість. Навіть при запланованій і довгожданій вагітності це несподіванка. Через деякий час, після усвідомлення, того що в тобі «живе, зростає і розвивається» маленький чоловічок, настає етап блаженства. Майбутня мама, спочатку бачить на УЗІ маленьку пульсуючу крапочку – биття сердечка маляти, прислухається до першого ворушіння, потім до вже упевнених стусанчиків, на пізніших термінах це вже перевертання і ось останні тижні, останні дні…

12 місяців любові


Настає довгожданий день народження маляти і для Вас настає новий прекрасний період. Ваше маля розвивається, щодня у нього нові досягнення і ось -не встигнете ви озирнутися, як потрібно готуватися до першого дня народженню. А перший переворот, перший зубок, перші кроки – все це дуже швидко забувається і змінявся іншими не менш цікавими моментами ;)

Нашою студією був створений спеціальний фото-проект 9 місяців надії- 12 місяців любові……

Проект складається з двох частин: перша – це чекання маляти  - неймовірно трепетний стан хочеться запам’ятати на все життя, навіть якщо вагітність повториться ще не один раз, вона буде інша і відчуття інші, тому ми вирішили створювати такі фотографії, які в майбутньому допоможуть перенестися в минуле і відчути трепетність чекання…

беременная фотосъёмка

ожидание...

Друга частина проекту – це перший рік життя маляти, фотографування проходят в 7-10 днів,

ФОТОСЕССИЯ НОВОРОЖДЁННЫХ

в 3-4 міс.

ФОТОСЪЁМКА ДЕТЕЙ

6-7 міс,

ФОТО ДЕТИ

9-10 міс.

Фотографии детей

і в 1 рік.

ФОТО ДЕТИ

Такі періоди вибрані не випадково, в цих місяця, відбувається найбільш помітний “стрибок” розвитку дитяти.  По закінченню проекту, всі хто беруть участь, отримують фотокнигу в дарунок )))     Цей фото проект діє  постійно.

Отже давайте разом з вами залишимо не лише в пам’яті найзворушливіші моменти життя вашої сім’ї і разом створимо родинний фотоальбом вашої мрії!!!

ДИТЯЧИЙ І РОДИННИЙ ФОТОГРАФ  фото студія «РОДИННЕ ФОТО»

Фото дети