Дитяча фотосесія – справжня подія як для батьків, так і для самого маляти.  А для того, щоб від процесу і результату залишилися лише позитивні емоції, вам потрібно як слід підготуватися.

ЯК ПІДГОТУВАТИ МАЛЮКА ДО ФОТОСЕСІЇ

Сьогодні в м. Ужгороді відбулося відкриття III МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ “З МОЛОКОМ МАТЕРІ”

Семейная фотосессия

З молоком матері

На сьогоднішній момент є дуже багато видів дитячої фотографії і кожен з них має право на існування. У цій темі я б хотіла розповісти про таке явище як ДИТЯЧУ ПОСТАНОВОЧНУ ФОТОГРАФІЮ.

ДЕТСКАЯ ФОТОСЪЁМКА

Постановочна фотографія

Читати далі »

Про те, чому так важлива фотосесія в період вагітності, ми вже говорили. Для більшості майбутніх мам питання «чи проводити взагалі подібну зйомку?» не виникає, більше цікавить питання, як її правильно організувати і підготуватися.
Читати далі »

Коли я вперше взяла на руки новонародженого малюка, відчула себе велетнем, а коли заглянула в його очі, мені здалося що в них від-ображається Всесвіт…

фотосессия новорождённых

Читати далі »

Дитина для батьків – головне в житті, з самого її народження. В житті дитини так багато моментів, які так хочеться зафіксувати напам’ять. Навіщо це нам, дорослим людям?

Рано чи пізно зважившись на професійну з’йомку, перед нами гостро постає питання, як обрати того самого, єдиного фотографа, який відчує усі бажання і настрій, почує прохання, і головне, зможе помітити неповторність своєї фотомоделі і передати її у своїх світлинах. Спробуємо підійти до рішення цього питання розсудливо – адже для обгрунтованого вибору необхідні

  • Без рубрики