ДИТЯЧА ПОСТАНОВОЧНА ФОТОГРАФІЯ.

На сьогоднішній момент є дуже багато видів дитячої фотографії і кожен з них має право на існування. У цій темі я б хотіла розповісти про таке явище як ДИТЯЧУ ПОСТАНОВОЧНУ ФОТОГРАФІЮ.

ДЕТСКАЯ ФОТОСЪЁМКА

Постановочна фотографія

Суть цієї фотографії в тому, що фотограф спочатку знає, що конкретно повинне вийти, він ще до початку зйомки “бачить” вже готовий результат: у чому одягнено дитяти, що його оточує, які емоції мають бути основними, наприклад якщо це образ Арлекін – те дитя має бути задумливим або сумним, якщо це хлопчикові хуліган, у нього хитрий і завзятий погляд і т. д, який реквізит має бути. Так само дуже важливою деталлю є подальша обробка, це не звичайна ретуш, це художнє завершення гарної картини. Взагалі хочеться дати своє визначення   постановочної фотографії – це картина, яку малює світлом фотограф.
Не так давно я була на майстер класі у чудового фотографа – справжнього майстра постановочної фотографії – Каріни Киль, отримала великий досвід в приготуванні до постановочної зйомки, у виборі місця, моделей, в підготовці реквізиту… Ось тільки деякі фотографії з проекту (Каріни Киль) Фарфорові лялечки.

ДЕТСКАЯ ФОТОСЪЁМКА
Постановочна фотографія
ДЕТСКАЯ ФОТОСЪЁМКА
Постановочна фотографія. Портрет

Наступного разу я напишу про такий вигляд дитячої зйомки як ФЕШН.

ДИТЯЧИЙ І РОДИННИЙ ФОТОГРАФ  фото студія «РОДИННЕ ФОТО»

Фото дети

  • Без рубрики