Дитяча фотосесія

Дитина для батьків – головне в житті, з самого її народження. В житті дитини так багато моментів, які так хочеться зафіксувати напам’ять. Навіщо це нам, дорослим людям? Фотографуючи дитину, ми, батьки, намагаємось піймати першу посмішку, перші спроби сісти, плазувати, перші кроки і робимо десятки і сотні схожих фотографій. Є і більш важливі етапи – виписка з пологового будинку, хрестини, перший день народження, а потім кожен наступний день народження стає все більш цікавим, захоплюючим і яскравим. Але чим дорослішим стає малюк, тим складніше упіймати його «в кадр», здавалосяб – ось він, тільки клацнув затвор фотокамери, а він вже в зовсім іншій позі, або дастався до фотокамери сам, або побіг у своїх важдивих справах.

Дитяча професійна фотозьомка  – одне з найкращих застосування таланту фотографа. Дитячим фотографом може стати далеко не кожен спеціаліст, бо для роботи з дітьми треба так багато: нестримна фантазія, терпіння, уява, натхнення і, звичайно, швидкість. ) Мабуть немає таких батьків, які залишились би незадоаолені фотозьомкою своїх дітей, чи то новонародженого малюка, чи репортажною зьомкою дитячого свята.

Про те, як обрати фотографа ми вже говорили, це загальні рекомендації і вони  дійсні і по відношенню до дитячої фотозьомки. Зрозуміло, що треба зважати на досвід роботи з дітьми у фотографа і враховувати його портфоліо.

Відповідальні, уважні і турботливі батьки можуть зітхнути спокійно, після того як знайдуть фотографа здатного уловити всю веселку ємоцій малюка у всьому її різноманітті. Гарні фотографії, звичайно, стануть сімейною реліквією і будуть радувати вашу родину довгі роки. А коли малюк виросте – він сам з задоволенням буде розгядати ці фото, згадувати себе в цьому віці, і можливо, трохи сумувати від того, що дитинство не повернути.

Так, час летить невблаганно, але ми взмозі не тільки зупинити мить, але і зробити його дійсно прекрасним, бо у нас є такий чудовий помічник – дитячий фотограф!

  • Без рубрики