ФОТОСЕСІЯ НОВОНАРОДЖЕННИХ

Коли я вперше взяла на руки новонародженого малюка, відчула себе велетнем, а коли заглянула в його очі, мені здалося що в них від-ображається Всесвіт…

фотосессия новорождённых

Цей малюк – мій старший син і це був незабутній момент в моєму житті. Зараз я мені шкода, що така важлива подія залишилась тільки в моїх спогадах і  не майже не має світлин з одного із самих зворушливих подій у моєму житті.

Маленькі ніжки, маленькій носик – цей сплячий ангелочок – що може буди ніжніше. Мабуть, коли тато з великою ніжністю тримає  малюка в своїх великих та сильних руках. Це чудовий вік, коли малюк може помститись в долоні у тата, коли малюк починає пізнавати цей світ з першими дотиками мами.  Період новонародженості можна описувати вічно, але пролетить  час і малюк вже буде сидіти, а потім ходити та розмовляти – с кожним днем буде вас дивувати новими уміннями та досягненнями.

фотосъёмка новорождённого

І тільки взявши в руки фотокнигу або фотоальбом з гарними та якісними світлинами, які може зробити тільки дитячий професійний фотограф з великим досвітом роботи з такими крихітками. І даже через 20, 30 років, коли будете дивитись на ці знімки – ви зануритесь в цей чудовій світ ніжності, згадаєте яким маленьким та беззахиснім був ваш вже дорослий малюк. Як солодко від нього пахло молоком і я яке щастя бути мамою!

фотосъёмка новорождённого

Не прислухайтеся до забобонів, фотографуйте своїх немовлят, збережіть ці щасливі моменти для майбутніх поколінь.

ВАШ ДИТЯЧИЙ ФОТОГРАФ ОЛЬГА МАСНА

Фотостудія РОДИННЕ ФОТО

  • Без рубрики