ФОТОСЕССІЯ ВАГІТНИХ. ПОРАДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Про те, чому так важлива фотосесія в період вагітності, ми вже говорили. Для більшості майбутніх мам питання «чи проводити взагалі подібну зйомку?» не виникає, більше цікавить питання, як її правильно організувати і підготуватися.

Фотосессія вагітних

Відразу хочу вам сказати, що якщо ви вибрали правильного фотографа, немалу частину організаційних питань він візьме на себе – це може стосуватися тематичного реквізиту, одягу (його, до речі, може замінити красиво задрапірований відрізок тканини), надання до ваших послуг перевіреного візажиста і перукаря. Та все ж є речі, які залежать лише від вас самих.

По-перше,  настрій і самопочуття. Добряче виспіться напередодні, розслабтесь і проведіть сенс медитації в день зйомки, якщо ваша сім’я (чоловік, можливо старші діти) виявлять бажання, запросіть їх також прийняти участь у фотосесії. Порада: всіх родичів краще запросити в студію за годину до закінчення зйомки, щоби мати можливість попрацювати наодинці з фотографом і в повній мірі знати саме животик.

По-друге, попіклуйтесь про те, щоби ваше тіло було доглянутим. Манікюр, педикюр, епіляція, чисто вимите волосся – всі ці моменти вам потрібно продумати самій, ніхто крім вас цього не зробить. Порада: макіяж і зачіска повинні бути максимально природними – це додасть образу ніжності, манікюр – «френч» або з використанням лаків світлих відтінків та бажано без перламутру.

По-третє, одяг і навіть цілі образи. Ідей просто море – невимушені сорочка і джинси, сексапільний пеньюар, затишна піжама і м’які іграшки… все залежить від того, якою ви себе хочете запам’ятати, який стан вам зараз більш за все по душі. Порада: одяг вибирайте світлий, без великих та надто яскравих малюнків. Насичені кольори можуть бути присутні, але краще  в якості окремих елементів, аніж основних відтінків.

ФОТОСЕССІЯ ВАГІТНИХ

Ну і останнє, можливо, найважливіше питання – коли, на якому місяці вагітності краще проводити фотосесію? Традиційно найкращим часом рахуються 6-8 місяці. Це якраз той період, коли животик вже великий та красивий, а жінка ще рухлива і добре почувається.

ДО ЗУСТРІЧІ НА ФОТОСЕССІЇ – ВАШ ФОТОГРАФ МАСНА ОЛЬГА

фотостудія “РОДИННЕ ФОТО”

  • Без рубрики