НОВОНАРОДЖЕНІ

ФОТОСЕССІЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Ви багато подолали за останні місяці, та все ж дочекались! Крихітна грудочка щастя, що спить поряд, в одну секунду перевернула ваш величезний світ і звузила його до розмірів дитячої кімнати. Займенник «ми» всього за день перетворився в займенник «ми»… Вітаю – ви стали мамою! Більшого щастя просто не можливо придумати!

Збережіть ці солодкі та неповторні миті, адже діти так швидко ростуть, що не встигаєш і оглянутись. Пропоную вам професійну фотозйомку новонароджених. Перший місяць життя – найважливіший для немовляти, кожен день у нього з’являються нові жести і звуки, міняється міміка. У вас більше не буде можливості зробити своїй малечі фотознімки, на котрих їй всього декілька днів чи тижнів. Але така можливість у вас є зараз – я з радістю вам у цьому допоможу!

Маючи багатий досвід проведення подібних фотосесій, я можу запропонувати сценарій зйомки та ритм роботи, зручний саме для вас і вашого малюка. Немовлятство – найказковіша пора життя. Так зробіть своїй новонародженій грудочці щастя безцінний подарунок – продовжіть їй казку за допомогою якісної фотографії!

ВАШ СІМЕЙНИЙ ТА ДИТЯЧИЙ ФОТОГРАФ  ОЛЬГА МАСНА
Фотостудія РОДИННЕ ФОТО