МОЄ «ОБ’ЄКТИВНЕ» БАЧЕННЧЯ

Студія сімейної фотографії

Через рік-два, а то й більше після будь-якої пам’ятної події виникає бажання знову зануритись в його атмосферу, заново пережити щасливі моменти, згадати емоції того дня.  І те, наскільки повноцінно вам це вдасться, залежить насамперед від того, наскільки правильно ви вибрали тоді фотографа.  Адже одне фото – якісне, яскраве, живе – як відомо, вартує тисячі слів!

Для тих, хто лише думає над кандидатурою фотографа, хочу трохи при підняти завісу над тим, що відбувається під час зйомки – розповісти про відчуття, які вирують в мені, коли я фотографую…

Я з впевненістю можу назвати себе щасливою людиною, адже моя робота ґрунтується на тому, щоби увічнювати щасливі моменти життя дітей, батьків, молодожонів…З дітьми мені хочеться повернутись в минуле і хоч на мить стати дитиною, з закоханими парами і сім’ями  - відчувається та радість і душевна теплота, котрі додають життю сенсу. Кожну фото історію я проживаю емоційно разом зі своїми героями. Я безмежно вдячна всім своїм замовника за те, що вони впускають мене в своє серце, діляться щирими емоціями і довіряють мені найцінніший скарб – своїх дітей. Робота сімейного фотографа приховує в собі велику відповідальність за естетичне задоволення клієнтів, але найголовніша ціль – не дати таким коротким і зворушливим моментам життя піти в небуття. Зробити світлину – не означає просто сфотографувати присутніх людей, перш за все мають значення їх рухи, міміка і погляди. Відомий фотограф Юджин Сміт одного разу сказав комусь зі своїх учнів: «Навіщо потрібна глибока різкість, якщо в тобі не має глибоких почуттів?». І я повністю з ним згідна: фотографія повинна бути не просто чіткою і яскравою, вона повинна бути живою і розповідати сама за себе. Ті історії, почуття і емоції, які я бачу перед об’єктивом, варті довгого життя, захопливих відгуків зі сторони і визнання нащадків навіть через кілька поколінь. І я роблю все, що від мене залежить, щоб так і було!

ВАШ РОДИННИЙ ТА ДИТЯЧИЙ ФОТОГРАФ

Ольга Масная