Відгуки

Будь-якому професіоналу приємно чути від клієнтів, яким віддав частку себе, приємні відгуки. Та якщо мова йде про творчу особистість, подібні висловлювання просто окриляють!

«Моїм маленьким дітям неможливо пояснити, коли потрібно посміхнутись, подивитись в кадр чи підіграти під ситуацію. С цим фотографом не ми підлаштовуємось під камеру, а вона «ловить» нас. Крім цього, для Олі робота не закінчується в студії, після цього ще слідує кропітке оброблення фотографій. І коли магія наших емоцій поєднується з магією фотографа, народжуються світлини, які хочеться переглядати знову і знову!», – цитата однієї із моїх клієнток. І це дійсно так: я ловлю доля секунди, в які малюк як ніколи щирий і характерний в поведінці сам для себе. І саме вони через роки здатні розповісти йому же ж, проте вже дорослому, яким він був у дитинстві, дати змогу відчути знову ласку матері і турботу батька, котрі були в ту мить…
«Ще один немаловажний момент, на який ми відразу звернули увагу – це те, що у Олі є свої діти. Тільки такий фотограф здатний вловити ту незриму ниточку між батьками і дітьми. І тоді це вже не просто чудові знімки, а справжні історії цілих сімей і навіть поколінь».  Відмічу, що для мене кожна сім’я особлива,я стараюсь знімати так, аби кожна світлина була самодостатньою в плані емоцій, могла розповісти нехай і маленьку, та все ж повноцінну і зворушливу історію кохання.
«Знімає серцем, вбачає в буденному святкове, в миттєвому – вічне…»

Дорогі мої, вдячна вам за такі чуттєві коментарії, після подібних слів хочеться жити, посміхатись і творити… творити добро і історію вашого життя!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.